Декларування недостовірної інформації головою Деснянської РДА

Детективи НАБУ 30 грудня 2016 року зареєстрували кримінальне провадження №52016000000000511 за фактом декларування недостовірної інформації головою Деснянської районної державної адміністрації у м. Києві.

За даними слідства, чиновник, який на час вчинення злочину обіймав посаду голови Березівської районної державної адміністрації Одеської області, вніс завідомо недостовірні дані до щорічної е-декларації за 2015 рік. Йдеться про відомості щодо земельної ділянки, яка перебувала в користуванні підозрюваного, а також дані про корпоративні права його дружини на суму понад 2 млн грн, що раніше належали підозрюваному і були безоплатно відчужені на її користь у 2015 році.

Детективи НАБУ вважають, що голова РДА вдався до таких дій умисно, ймовірно, з метою приховання значної частини своїх та сімейних статків з мотивів небажання оприлюднення таких даних у відкритих джерелах.

Факт порушення головою РДА Закону України «Про запобігання корупції» та наявність в його діях складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, також підтвердило Національне агентство з питань запобігання корупції.

У разі визнання винуватості особи у суді їй загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування завершено, складено обвинувальний акт: 27.04.2018.

Номер справи у суді - 494/607/18, Малиновський районний суд м. Одеси.
Поточний статус: 
розгляд по суті
Кваліфікація: 
ст. 366-1
Яким судом розглядається: 
Малиновський районний суд м.Одеси