Деулін Володимир Юрійович

Директор Одеського територіального управління
Деулін Володимир Юрійович: Директор Одеського територіального управління

Народився 12 червня 1978 року у місті Миколаїв.

У 2000 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію юриста у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Професійну діяльність Володимир Деулін розпочав у 2000 році у слідчому відділі Заводського районного відділу УМВС України в Миколаївській області на посаді слідчого. У період з 2003 по 2005 рік працював слідчим із розслідування економічних злочинів слідчого відділу Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області.

У 2005-2011 роках обіймав посади оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого на станції «Миколаїв» та лінійного відділу (ЛВ) у порту «Миколаїв».

У 2012 році Володимир Деулін призначений на посаду заступника начальника ЛВ у порту «Миколаїв» УМВС України в Миколаївській області. З 2014 року переведений на посаду заступника начальника ЛВ в порту «Октябрськ».

У 2015 році продовжив службу у Національній поліції України в Управлінні захисту економіки в Миколаївській області.

У травні 2016 року переміг у відкритому конкурсі, за результатами якого його призначено на посаду заступника начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю Національного антикорупційного бюро України.

Згодом переміг у конкурсі на посаду директора Одеського територіального управління. Призначений 3 січня 2018 року.

Захоплюється спортом та музикою. Неодружений.