Деулін Володимир Юрійович

Директор Одеського територіального управління
Деулін Володимир Юрійович: Директор Одеського територіального управління

Деулін Володимир Юрійович народився 12 червня 1978 року в м.Миколаєві (Миколаївська обл.), не одружений.

ОСВІТА

У 2000 році здобув вищу освіту та кваліфікацію юриста у Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Професійну діяльність Володимир Деулін розпочав у 2000 році на посаді слідчого СВ Заводського районного відділу УМВС України в Миколаївській області. У період з 2003 по 2005 р. працював слідчим з розслідування злочинів по лінії економіки слідчого відділу Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області.

У період 2005-2011 років обіймав посади оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого на ст. Миколаїв та лінійного відділу (ЛВ) в порту «Миколаїв».

У 2012 році Володимира Юрійовича призначили на посаду заступника начальника ЛВ в порту «Миколаїв» УМВС України в Миколаївській області. З 2014 року переведений на посаду заступника начальника ЛВ в порту «Октябрськ» .

У 2015 році продовжив службу у Національній поліції України в Управлінні захисту економіки в Миколаївській області 

У період з 2016 по 2017 рік  Володимир Деулін працював у Національному антикорупційному бюро України на посаді заступника начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю.