Кравченко Юрій Олексійович

Директор Харківського територіального управління
Кравченко Юрій Олексійович: Директор Харківського територіального управління

Кравченко Юрій Олексійович народився 18 липня 1977 року в смт Решетилівка Полтавської області. Одружений, виховує трьох дітей.

ОСВІТА

У 1999 році здобув вищу освіту у Українській державній юридичній академії (на момент закінчення — Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Професійну діяльність Юрій Кравченко розпочав у 1999 році на посаді помічника Миргородського міжрайонного прокурора. У тому ж 1999 році Юрій Кравченко переведений на посаду слідчого Миргородської міжрайонної прокуратури Полтавської області. Протягом 2000 - 2002  років працював у прокуратурі Решетилівського району Полтавської області на посадах слідчого прокуратури, помічника  і старшого помічника прокурора Решетилівського району Полтавської області.

У 2002 році Юрія Олексійовича призначили  на посаду старшого прокурора відділу нагляду за виконанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією прокуратури Полтавської області. У 2004 році був призначений на посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Полтавської області. У 2005 році Юрія Кравченка призначили на посаду прокурора Котелевського району Полтавської області, де він працював до 2007 року поки не звільнився за власним бажанням.

У 2007 році став помічником прокурора Котелевського району Полтавської області, а у 2008 - старшим помічником. 

У 2012 Юрій Олексійович був призначений на посаду старшого прокурора прокуратури  Котелевського району Полтавської області, але в тому ж році звільнився з органів прокуратури та займаної посади за власним бажанням. 

У 2012-2013 роках займався адвокатською діяльністю.  

У 2014 році Юрій Олексійович повернувся до органів прокуратури і був призначений на посаду заступника прокурора Полтавської області, згодом у тому ж році - на посаду першого заступника прокурора Полтавської області.

У 2015-2017 роках працював на різних посадах у прокуратурі Полтавської області.

 

 

 

Інтерв'ю та коментарі