Лопушанський Тарас Васильович

Директор Львівського територіального управління
Лопушанський Тарас Васильович: Директор Львівського територіального управління

Народився 1 січня 1983 року в селі Галівка Старосамбірського району Львівської області.

У 2005 році з відзнакою закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістр права.

У 2003 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література», здобув кваліфікацію вчителя німецької мови та зарубіжної літератури. Проходив навчальну практику у Німеччині та Великій Британії.

У 2004 році закінчив Військовий інститут імені Петра Сагайдачного при Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю: прокурорсько-слідча робота.

Професійну діяльність розпочав у 2005 році на посаді юрисконсульта І категорії Національного музею у м. Львові.

З вересня по жовтень 2005 року працював на посаді консультанта нотаріальної контори у приватного нотаріуса Трускавецького міського нотаріального округу.

Впродовж 2005-2008 рр. навчався у стаціонарній аспірантурі на кафедрі цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

З жовтня 2009 року по квітень 2015 року працював на посаді генерального директора ТзОВ «Юридична компанія ЛДФ Груп».

З вересня 2013 рок по квітень 2016 очолював адвокатське об’єднання «Ордер».

У червні 2016 року переміг у відкритому конкурсі та був призначений на посаду директора Львівського територіального управління з 7 червня 2016 року.

Одружений, виховує трьох синів. Захоплюється гірськолижним спортом, футболом, шахами, займається науковою діяльністю.

 

Інтерв'ю та коментарі