Лопушанський Тарас Васильович

Директор Львівського територіального управління
Лопушанський Тарас Васильович: Директор Львівського територіального управління

Лопушанський Тарас Васильович народився 1 січня 1983 року в селі Галівка Старосамбірського району Львівської області. Одружений, виховує трьох синів.

ОСВІТА

У 2005 році з відзнакою закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістр права.

У 2003 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю  «Педагогіка і методика середньої  освіти. Мова та література» та здобув кваліфікацію вчителя німецької мови та зарубіжної літератури.

У 2004 році закінчив Військовий Інститут імені Петра Сагайдачного при національному університеті «Львівська політехніка». Військова спеціальність: прокурорсько-слідча робота.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Професійну діяльність Лопушанський Тарас Васильович розпочав з 2005 року на посаді юрисконсульта І категорії Національного музею у м. Львові. З вересня 2005 року по жовтень 2005 року працював на посаді консультанта нотаріальної контори у приватного нотаріуса Трускавецького міського нотаріального округу. Протягом 2005-2008 рр. навчався у стаціонарній аспірантурі на кафедрі цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. З жовтня 2009 року по квітень 2015 року (з 07.09.2013 за сумісництвом) працював на посаді генерального директора ТзОВ «Юридична компанія ЛДФ Груп». З вересня 2013 р. по квітень 2016 працював на посаді Голови (керуючого партнера) Адвокатського Об’єднання «Ордер». Працює над дисертаційним дослідженням за спеціальністю 12.00.03 - цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право, на тему «Договір франчайзингу: порівняльно-правовий аналіз за законодавством України і країн Європейського союзу».
 
 

Інтерв'ю та коментарі