Новак Анатолій Миколайович

Заступник Директора Національного антикорупційного бюро України
Новак Анатолій Миколайович: Заступник Директора Національного антикорупційного бюро України

Біографічна довідка

Новак Анатолій Миколайович народився 17 червня 1978 року в селі Малий Мидськ Костопільського району Рівненської області, в сім'ї робітників.
Одружений, виховує доньку та сина.
У 1995 році закінчив Маломидську середню загальноосвітню школу 1-3 ступеня.
 

Строкова служба в Збройних Силах України

1996 - 1998 рр. – проходив строкову службу в Прикордонних військах Збройних Сил України.
 

Освіта

2005 р. – закінчив "Київський бізнес-інститут" при Національному технічному університеті "Київський політехнічний інститут" і отримав вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організацій" та здобув кваліфікацію менеджера економіста.
2007 р. – закінчив Інститут дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Психологія». Присвоєно кваліфікацію психолог.
2011 р. – закінчив Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету. Присвоєно кваліфікацію юрист.
2013 р. – Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук.
2017 р. – закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.
 

Трудова діяльність

1999 – 2003 рр. працював на посадах у комерційних структурах.
2003 – 2015 рр. – на посадах офіцерського та вищого офіцерського складу Служби безпеки України.
У 2003 році був зарахований до бойового підрозділу 1 управління ЦСО А СБ України, в якому проходив службу від посади офіцера до керівного складу управління. Більшість часу проходив службу у відділі, спеціалізацією якого було звільнення заручників з будівель, надземних, надводних видів транспорту та метро. Брав участь у проведенні та організації більше сотні спеціальних заходів. Пройшов ряд курсів у підвищенні спеціальних професійних підготовок.
2012 - 2014 рік – був на посаді помічника начальника ЦСО А СБ України, де в основному виконував функції по організації спеціальних заходів.
З липня 2014 року по травень 2015 року майже весь час перебував у зоні АТО. Безпосередньо брав участь у десятках спеціальних заходів, що проводилися Службою безпеки України та у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державною прикордонною службою України. Брав активну участь у плануванні та проведенні обмінів полоненими.