Надання неправомірної вигоди депутатом Полтавської облради

Детективами НАБУ 26 травня розпочато розслідування кримінального провадження № 42017170690000027 від 20.05.2017 (заступником Генерального прокурора України – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури визначено підслідність за детективами НАБУ за фактом надання неправомірної вигоди депутатом Полтавської обради, за сумісництвом – в. о. директор комунального підприємства «Полтавафарм» за попередньою змовою з заступником начальника одного з відділів цього ж підприємства.

За даними слідства, згаданий депутат за попередньою змовою з заступником начальника одного з відділів "Полтавафарм" надали неправомірну вигоду т. в. о. начальника управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Полтавській області та заступнику начальника одного з відділів цього ж управління.

Протиправні дії вчинено з метою прискорення процедури обстеження приміщень аптек на відповідність вимогам для здійснення реалізації та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин. Начальника одного з відділів згаданого підприємства затримано безпосередньо в момент передачі коштів, депутата облради — того ж дня.

Детективи НАБУ завершили розслідування в даному кримінальному провадженні за місяць від початку розслідування.

Досудове розслідування завершено, складено обвинувальний акт: 30.06.2017

Октябрський районний суд м. Полтави

Підготовче засідання відбулося 25 липня, а 29 серпня - призначений розгляд справи по суті. 

Поточний статус: 
розгляд по суті
Кваліфікація: 
ч. 3 ст. 369
Яким судом розглядається: 
Октябрський районний суд м. Полтави