Директор Львівського теруправління НАБУ розповів про особливості антикорупційної діяльності громаді Стрийського району

14.09.2017 17:31

Незважаючи на здобутки Національного бюро на шляху подолання корупції, існують об’єктивні можливості для підвищення ефективності нашої діяльності. Передусім це стосується питань недосконалості законодавства і відсутності Антикорупційного суду. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський 13 вересня під час зустрічі з громадськістю Стрийського району Львівської області.

 

Він також розповів про інші досягнення Національного бюро, зокрема, що станом на 1 вересня 2017 року в НАБУ розслідується 398 активних проваджень,  237 осіб повідомлено про підозру, стосовно131 особи складено обвинувальні акти, 86 проваджень скеровано до суду.

«Сподіваюся на Вашу підтримку та свідому громадську позицію щодо неприпустимості вчинення корупційних дій», - додав Тарас Лопушанський.

Присутні дізналися про особливості структури Національного бюро, відмінність у роботі центрального та територіальних управлінь, алгоритм дій при виявлення кримінальних корупційних правопорушень, підслідних Національному бюро.