Національне бюро є драйвером антикорупційної реформи в Україні – Директор НАБУ

24.07.2018 08:47

Інвестиційний клімат в Україні може покращитися після початку повноцінної роботи Антикорупційного суду, адже саме таким чином буде завершено формування ефективної вертикалі подолання корупції в Україні. Про це зазначив Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час форуму «Інвестуй в Україну: інновації можливості», який відбувся в Лондоні 23 липня 2018 року.

«Національне бюро є драйвером антикорупційної реформи в Україні. У фокусі нашої уваги – незаконна діяльність топ-посадовців. Вперше в історії незалежної України детективи НАБУ повідомили про підозру чинним народним депутатам, голові ДФС, голові Рахункової палати. Тобто вже зараз в Україні тривають процеси, без яких відтік інвестицій з нашого ринку набув би критичних масштабів», - зазначив Артем Ситник.

За його словами, економічний ефект від роботи НАБУ за три роки становить щонайменше 115 мільйонів доларів, а провадження, розслідування у яких досі тривають, перешкоджають функціонуванню налагоджених корупційних схем.

Форум організовано Міністерством інформаційної політики України спільно з Dragon Capital та Ukraine Invest. У ньому взяли участь урядовці, представники Нацбанку, фахівці інвестиційної сфери, економісти, представники бізнесу та міжнародні експерти.