Призначено двох заступників Директора Національного антикорупційного бюро України

18.05.2015 16:11

Національне антикорупційне бюро України сьогодні оголосило про призначення двох заступників Директора. Анатолій Новак відповідатиме за правоохоронну діяльність бюро, а Тетяна Варварська – за фінанси.

До обов’язків Анатолія входить формування та оперативне управління бойовим підрозділом Бюро, забезпечення безпеки працівників НАБУ, охорона учасників кримінального судочинства, виконання завдань оперативних підрозділів НАБУ, а також участь у конкурсному відборі кандидатів на заміщення вакантних посад.
Анатолій має військове звання підполковника. З 2003 по 2015 роки проходив службу на посадах офіцерського та старшого офіцерського складу Служби безпеки України. Анатолій є головою «Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа». Останній рік брав участь у бойових діях у зоні АТО в Луганській та Донецькій областях.
У 2007 р. закінчив Інститут дистанційного навчання Національного педадогічного університету імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «психологія», присвоєно кваліфікацію психолог. У 2011 р. закінчив Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету, присвоєно кваліфікацію юрист. У 2013 р. - Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук.

Заступник Директора Бюро Тетяна Варварська відповідатиме за фінансовий напрямок. В обов’язки Тетяни входитиме побудова фінансового відділу та управління фінансами Бюро. Раніше Тетяна Варварська обіймала посаду заступника генерального директора національного інформаційного агентства «Укрінформ». А до цього працювала в Міністерстві фінансів України, де пройшла шлях від головного економіста до заступника директора департаменту з фінансово-економічних питань.
Тетяна за освітою – фінансист, закінчила Київський національний торгово-економічний університет.
«Антикорупційне бюро створене лише минулого місяця, але вже готове демонструвати швидкі результати. Ми формуємо сильну команду, Анатолій і Тетяна – гідні її члени, - коментує призначення директор НАБУ Артем Ситник. – Анатолій Новак – сильний духом, патріот України, людина-воїн, вольовий керівник. З такою людиною в Бюро я тепер спокійний за безпеку моєї команди. Тетяна Варварська – досвідчений управлінець із величезним досвідом роботи на державній службі у фінансовій галузі. Я можу бути впевнений в тому, що разом ми досягнемо високих результатів у питанні підвищення інвестиційної привабливості країни через подолання корупції».
Четвертого заступника Директора бюро буде призначено найближчим часом.