Ситник та Грицак підписали спільні накази про співпрацю

07.08.2015 00:00
7 серпня Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник та Голова СБУ Василь Грицак підписали спільні накази про співпрацю, які допоможуть у роботі детективів до завершення формування структури бюро.
 
Зокрема, наказ про тимчасовий порядок забезпечення окремих напрямів оперативно-службової діяльності бюро дає можливість відповідальним підрозділам СБУ забезпечувати виконання доручень детективів, у тому числі залучати сили ЦТО «Альфа».
 
Другий наказ визначає порядок підготовки та обробки запитів НАБУ та перевірки за інформаційно-комунікаційними системами Служби безпеки України. У ньому встановлено форму, зміст запиту, підстави перевірки та строки її проведення.
 
«Підтримка СБУ в часи встановлення Антикорупційного бюро є дуже вагомою, і переконаний, що наша співпраця буде плідною. Ви також може цілком розраховувати на нас у боротьбі з корупційними злочинами», – зазначив Артем Ситник.
 
Він також підкреслив, що буде звертатися до СБУ з приводу проведення ретельних спеціальних перевірок кандидатів у детективі, які пройшли всі чотири етапи відкритого конкурсу.
 
У свою чергу Василь Грицак запевнив, що працівники СБУ докладуть максимум зусиль, щоб Антикорупційне бюро запрацювало на повну силу найближчим часом.