Поновлено термін подання документів

24.11.2015 18:30

  ОГОЛОШЕННЯ

Поновлено термін подання документів на конкурс на заміщення вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

 

Nз/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

1 Оперативний працівник аналітичного відділу Оперативно-технічного управління (з питань матеріально-технічного забезпечення)

1.docx

 

 

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н (із змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua)

 

Контактна інформація:

(044) 246 – 30 – 42

(044) 246 – 30 – 03

E-mail: info@nabu.gov.ua