Розпорядження N469-р від 25 грудня 2015 року

25.12.2015 13:14

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 25 грудня 2015 року 2015 року № 469-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

з/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1 Старший детектив Відділу детективів по виявленню кримінальних корупційних правопорушень Управління аналітики та обробки інформації 1.doc
2 Детектив Відділу детективів по виявленню неправомірної вигоди та незаконного збагачення Управління аналітики та обробки інформації 2.doc
3 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (старший аналітик з оцінки якості)нформації 3.doc
4 Головний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (старший аналітик із забезпечення якості) 4.doc
5 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик з оцінки якості) 5.doc
6 Провідний спеціаліст Управління аналітики та обробки інформації (молодший аналітик із забезпечення якості) 6.doc

 

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246-34-11

E-mail: info@nabu.gov.ua