Успіх антикорупційної боротьби залежить від зусиль кожного — директор ЛТУ

02.05.2018 15:09

Боротьба з корупцією — це процес, учасниками якого свідомо чи несвідомо є усі громадяни. Від дій або бездіяльності кожного залежить, чи буде результат цієї боротьби успішним для України. На цьому наголосив директор Львівського територіального управління Тарас Лопушанський звертаючись до громадськості Львівщини та Рівненщини.

«Кожна людина має дбати про власну обізнаність в антикорупційному законодавстві та механізмах, які допомагають протидіяти корупції у повсякденному житті. Корупція не може бути виправдана жодними добрими намірами», — підкреслив Тарас Лопушанський.

Директор ЛТУ зустрівся з представниками громадськості Сокальського району Львівської області та Острозького району Рівненської області, а також студентами Національного університету «Острозька академія» впродовж 16-18 квітня 2018 року. Заходи були присвячені третій річниці роботи Національного бюро. Учасники зустрічей дізналися про способи звернення до НАБУ, ключові результати діяльності відомства та перебіг резонансних розслідувань.