Високі посади та великі статки не захистять корупціонерів від правосуддя – Тарас Лопушанський

10.11.2017 18:13

Про повноваження і завдання Національного антикорупційного бюро України, перебіг розслідувань резонансних корупційних злочинів, а також законодавчі зміни, яких потребує НАБУ для більш ефективної роботи розповів 9 листопада під час зустрічі з громадськістю міста Сарни директор Львівського територіального управління Бюро Тарас Лопушанський.

«Проблема корупції в Україні становить національну загрозу. Для її вирішення створені нові правоохоронні органи, з-поміж яких – Національне антикорупційне бюро. Їхніми зусиллями ситуація зрушила з місця і суспільство зрозуміло, що сьогодні високі посади та великі статки не захистять корупціонерів від правосуддя», – наголосив Тарас Лопушанський.

За його словами, поміж тим важко досягти вироків стосовно корупціонерів топ-рівня в умовах нереформованих судів. Тому НАБУ наголошує на необхідності створення в Україні спеціалізованого Вищого антикорупційного суду з якісно новим суддівським складом.

Крім того, директор теруправління Бюро у Львові нагадав учасникам зустрічі, у який спосіб можна повідомити НАБУ факти про корупційні правопорушення.