20 серпня 2020 року НАБУ і САП повідомили 7 особам про підозру у розкраданні майже 78 млн грн місцевого бюджету Києва при закупівлі спеціальної техніки для комунального об’єднання «Київзеленбуд».
Серед підозрюваних:
20 серпня 2020 року НАБУ і САП повідомили 7 особам про підозру у розкраданні майже 78 млн грн місцевого бюджету Києва при закупівлі спеціальної техніки для комунального об’єднання «Київзеленбуд».
Серед підозрюваних:
Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП викрили двох осіб, причетних до організації схеми з заволодіння понад 51,17 млн грн трьох державних вугледобувних підприємств. 16 березня 2020 року їм повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст. 28, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.
4 лютого 2020 року за матеріалами Національного бюро САП повідомила про підозру голові Чернівецької обласної ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).
22 січня 2020 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили про підозру шістьом особам у заволодінні та легалізації понад 54,179 млн грн з державного бюджету України. Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом»).Йдеться про:
У чверті з понад 200 справ, в яких детективи Національного бюро завершили досудове розслідування, а прокурори САП скерували до судових інстанцій обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, не відбулося навіть підготовче засідання.
З-поміж майже 200 справ, в яких детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності до судових інстанцій, кожне четверте провадження не розглядається по суті.
У 47 випадках з-поміж 192 справ*, в яких детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності до судових інстанцій, не відбулося навіть підготовче засідання.
Майже 2,5 роки у справі щодо завдання збитків ПАТ «ДПЗКУ» засідання переносяться з різних причин. З грудня 2016 року служителі Феміди не дослідили жодного доказу.
У 52 випадках з-поміж 189 справ, в яких детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури* скерували обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності до судових інстанцій, судді не призначили навіть підготовче засідання.
У 48 з-поміж 180 справ, в яких станом на 31 січня 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальні акти до суду, судді не призначили навіть підготовче засідання.
З-поміж 176 справ, в яких станом на кінець 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальні акти до суду, підготовче засідання не відбулося у 46.