Отримання неправомірної вигоди суддею Броварського міськрайонного суду Київської області

Детективами НАБУ 12 червня 2017 року зареєстровано кримінальне провадження № 52017000000000393 за фактом отримання неправомірної вигоди суддею Броварського міськрайонного суду Київської області.

За версією слідства, служителька Феміди вимагала гроші у приватного підприємства за винесення уточнюючого рішення на його користь у справі про вилучення 13,5 тонн пального органами Державної фіскальної служби. Свої «послуги» суддя оцінила у 1000 євро. Її було затримано 14 червня 2017 року у приміщенні службового кабінету одразу після вчинення тяжкого корупційного злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди»).

На час здійснення досудового розслідування суддю було відсторонено від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення.

З метою забезпечення схоронності та невідчуження майна, що підлягає конфіскації, детективи Національного бюро ініціювали накладення арешту на авто, квартиру та будинок підозрюваної.

Досудове розслідування завершено, складено обвинувальний акт: 19.08.2017.

Деснянський районний суд м. Києва.

 

 

Поточний статус: 
не розпочато
Кваліфікація: 
ч.3 ст.368
Яким судом розглядається: 
Деснянський районний суд м. Києва