Отримання неправомірної вигоди суддею Козівського районного суду Тернопільської області

Кримінальне провадження № 52016000000000025 було зареєстровано за фактом вимагання неправомірної вигоди головою Козівського районного суду Тернопільської області.

За версією слідства, що адвокат і голова Козівського районного суду Тернопільської області вимагали у фізичної особи неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США за винесення рішення про відмову у задоволенні судом подання кримінально-виконавчої інспекції про скасування звільнення від покарання у зв’язку із ухиленням від відбування покарання особою.

Досудове розслідування завершено, складено обвинувальний акт: 25.04.2016.

Номер справи у суді - 349/508/16-к, Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області 

Проблематика: 25 квітня обвинувальний акт було скеровано до  Рогатинського районного суду Івано-Франківської області. 
29 квітня було призначене підготовче судове засідання на 4 травня, яке не відбулося через неявку захисників обвинувачених. 
У зв’язку з цим, підготовче судове засідання було призначене на 13 червня.
Разом з цим, 28 квітня прокурором у кримінальному провадження подано клопотання до ВССУ про визначення територіальної підсудності у кримінальному провадженні за Рогатинським районним судом Івано-Франківської області.
13 червня ухвалою ВССУ відмовлено прокурору у задоволенні клопотання про визначення підсудності кримінального провадження 
Того ж дня, ухвалою Рогатинського районного суду Івано-Франківської області кримінальне провадження  було скеровано до Апеляційного суду Івано-Франківської області для вирішення питання визначення підсудності.
Ухвалою Апеляційного суду Івано-Франківської області територіальну підсудність кримінального провадження визначено за Рогатинським районним судом Івано-Франківської області.
Підготовчі судові засідання в період червня-вересня 2016 року не призначались через перебування суддів у щорічних оплачуваних відпустках.
31.10.16 – підготовче судове засідання Галицького районного суду Івано-Франківської області 
27.12.16 – почався розгляд по суті 
 
Ухвалою Апеляційного суду Івано-Франківської області від 10 жовтня 2017 року кримінальне провадження направлено до  Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області
 
Внесено до ЄРДР: 
31.10.2016
Дата початку розслідування детективами: 
27.01.2016
Скеровано до суду: 
25.04.2016
Кількість обвинувачених: 
розгляд по суті
Кваліфікація: 
ч. 3 ст. 368
Суд, що розглядає: 
Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області