Отримання неправомірної вигоди суддею Сєвєродонецького міського суду (суддя з нерухомістю в Іспанії)

Кримінальне провадження № 42015051110000021 було зареєстровано за фактом отримання неправомірної вигоди  за вплив на прийняття рішення  прокурором.

За версією слідства, суддя Сєвєродонецького міського суду  за попередньою змовою з заступником прокурора м. Сєвєродонецька та адвокатом  вимагали та отримали неправомірну вигоду, за вплив на прийняття рішення  прокурором та за винесення вироку, не пов’язаного з призначенням реальної міри покарання у виді позбавлення волі.

Досудове розслідування завершено, складено обвинувальний акт: 01.03.2016. 

Проблематика: 1 березня 2016 року обвинувальний акт було направлено до Ізюмського районного суду Харківської області.
21 квітня Ізюмським районним судом Харківської області кримінальне провадження направлено до ВССУ для визначення підсудності.
В травні  ВССУ визначено підсудність за Краснолиманським районним судом Донецької області.
31 травня Краснолиманським районним судом Донецької області справу направлено до Апеляційного суду Донецької області, у зв’язку з відсутністю визначеної кількості уповноважених суддів для здійснення колегіального розгляду справи.
Зараз провадження перебуває в Слов'янському міському суді Донецької області, яким призначено попередній розгляд на 3 серпня, на якому судом було винесено рішення про повернення обвинувального акту для усунення недоліків. 
Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою направлено апеляційну скаргу на вказану ухвалу від 3 серпня та на зараз здійснюється розгляд апеляційної скарги. Рішенням апеляційного суду Донецької області від 14.03.2017 апеляційну скаргу прокурора задоволено. Справу повернуто на новий розгляд до того ж суду.
 
Внесено до ЄРДР: 
14.06.2017
Дата початку розслідування детективами: 
11.01.2016
Скеровано до суду: 
01.03.2016
Кількість обвинувачених: 
розгляд по суті
Кваліфікація: 
ч. 3 ст. 368
Суд, що розглядає: 
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області