Розкрадання коштів під час видобування і продажу газу за договорами спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування» (керівник ТОВ «Карпат-надраінвест»)

Кримінальне провадження №52016000000000443 від 22.11.2016.

В період з травня по жовтень 2014 року, керівник ТОВ «Карпатнадраінвест» був співучасником в злочинній організації, створеній та очолюваній народним депутатом України VII-VIII скликання, з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування». Він, усвідомлюючи, що ціна реалізації природного газу, зазначена в аукціонних свідоцтвах ТБ «Львівська універсальна» істотно занижена, підписав договори купівлі-продажу природного газу, за якими природний газ, видобутий за договором про спільну виробничу та інвестиційну діяльність «Укргазвидобування», реалізовано на користь підконтрольного злочинній організації суб’єкта господарювання, від імені якого діяв учасник злочинної організації – генеральний директор товариства та акт приймання-передачі природного газу за вказаним договором. 

Обвинувачений директор підписав звіти про розподіл коштів між ТОВ «Карпатнадраінвест» та ТБ «Львівська універсальна», згідно яких передав винагороду біржі, нібито за проведення біржових торгів, а також винагороду підприємству нібито за надання брокерських послуг на торгах, які фактично біржею не організовувались та не проводились, чим забезпечив безпідставне перерахування коштів.

16 листопада керівнику ТОВ повідомили про підозру. 

24 листопада 2016 року стороні захисту відкрили матеріали слідства.

Стосовно керівника ТОВ розслідування закінчено з угодою. 

 

Результат розгляду справи в суді. Результат розгляду справи в суді. 6 грудня 2016 року, Солом'янський районний суд м. Києва, призначив штраф у 6,8 тис.  грн. з позбавленням права обіймати певні посади на три роки.

 

 

Внесено до ЄРДР: 
22.11.2016
Дата початку розслідування детективами: 
22.11.2016
Скеровано до суду: 
25.11.2016
Кількість обвинувачених: 
1
Кваліфікація: 
ч.1 ст. 255
Суд, що розглядає: 
Солом'янський районний суд м. Києва