Львівське територіальне управління

Львівське територіальне управління - перше Територіальне управління Національного антикорупційного бюро України, утворене наказом Директора Національного бюро 10 грудня 2015 року. Повноваження (юрисдикція) поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

Впродовж півроку тривав конкурс на посаду Директора управління. Конкурсна комісія обрала переможця з-поміж майже півсотні кандидатів.

12 серпня 2016 року Львівське територіальне управління офіційно відкрило свої двері для громадян і розпочало роботу. Перший прийом громадян проводився особисто Директором теруправління.

Метою діяльності Львівського територіального управління є представництво та забезпечення виконання завдань Національного бюро в межах Повноважень Управління, реалізації інших функцій, визначених рішеннями Директора Бюро. 

У Львівському територіальному управлінні Національного бюро працює 8 співробітників та 15 детективів Головного підрозділу детективів. 

 

Дата заснування: 
10.12.2015
Адреса: 

79005, м.Львів, вул.Коперника, 4

Телефон: 

0-800-503-200 (безкоштовна лінія діє на всій території України)

E-mail: 

lviv@nabu.gov.ua (з загальних питань)
press.nabu@gmail.com (для ЗМІ)

Керівництво: 
Лопушанський Тарас Васильович: Директор Львівського територіального управління

Лопушанський Тарас Васильович

Директор Львівського територіального управління
Призначений на посаду 7 червня 2016 року. До обрання директором Львівського теруправління займався адвокатською діяльністю – був головою (керуючим партнером) адвокатського об’єднання «Ордер». Має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література».

Новини територіального управління

16.08.2017 18:59

Львівське теруправління отримає допомогу Данської агенції з міжнародного розвитку

Підвищення кваліфікації працівників та організація обміну досвідом із антикорупційними інституціями сусідніх держав Європейського Союзу – такими будуть основні напрямки взаємодії Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України та Данської агенції з міжнародного розвитку (DANIDA) в рамках реалізації програми «Антикорупційна ініціатива ЄС». Про це домовилися директор Львівського представництва НАБУ Тарас Лопушанський та експерт програми з питань розслідувань та судового переслідування корупції Сергій Деркач.

15.08.2017 18:35

Львівське теруправління НАБУ отримало технічну допомогу від Консультативної місії ЄС

15 серпня Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України отримало матеріально-технічну допомогу від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (The European Union Advisory Mission – EUAM) загальною вартістю 35 тис. євро. 22 комплекти комп’ютерного обладнання, пристрої для друку, флеш-носії, а також система для трансляції відеоконференцій надані відповідно до проекту «Підсилення потенціалу Львівського територіального управління і міжнародно-правового відділу НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури».

15.08.2017 14:47

Львівське теруправління домовилося про співпрацю з громадським активом Закарпаття

11 серпня директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський та представники громадських організацій Закарпатської області домовилися про співпрацю у боротьбі з корупцією у регіоні. Зокрема, йдеться про надання НАБУ відомостей щодо випадків корупції та поширенні інформації про діяльність Бюро.