19 підозр, 75 нових розслідувань — підсумки роботи НАБУ та САП у грудні 2021 року

12.01.2022 12:55

Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП розпочали розслідування у 75 кримінальних провадженнях, повідомили про підозру 19 особам, скерували до суду два обвинувальні акти стосовно чотирьох осіб. Такими є підсумки роботи антикорупційних органів у грудні 2021 року. Крім того, 4 обвинувальні вироки стосовно 4 осіб набули законної сили.

Впродовж місяця на корупції викрили та повідомили про підозру:

НАБУ та САП упродовж першого місяця зими скерували до суду справи стосовно:

Детективи НАБУ завершили розслідування стосовно:

Ще одним здобутком грудня став початок роботи Міжвідомчої системи електронного кримінального провадження eCаse Management System. НАБУ стало першим органом досудового розслідування, який розпочав діджиталізацію кримінального процесу в Україні.

Серед інших здобутків грудня — викриття змови при закупівлях на майже 500 млн грн, повернення аеропорту Бориспіль 36,5 млн грн, а також остаточне вирішення спору на користь держави у питанні повернення їй незаконно проданої на аукціоні нерухомості ДП «Національна кінематека України» вартістю 42 млн грн.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.