Форми звернень

Шановні громадяни! Якщо ви бажаєте зв’язатись зі спеціалістами Національного антикорупційного бюро України, щоб отримати роз’яснення з певних питань або повідомити інформацію про можливі корупційні правопорушення, ви можете це зробити, скориставшись формою зворотнього зв’язку на сайті.

Повідомлення про кримінальні правопорушення або необґрунтовані активи

Звернення громадян

Запит на отримання публічної інформації

Запит на отримання інформації від відділу по роботі з персоналом Національного антикорупційного бюро України

Відомості про можливі факти корупційних або пов'язаних із корупцією, інших правопорушень працівників НАБУ

Якщо ви бажаєте повідомити про факти корупції та зберегти при цьому анонімність, будь ласка, зателефонуйте на безкоштовну телефонну лінію 0-800-213-200 або надішліть інформацію поштою за адресою вул. Дениса Монастирського, 3, Київ, 00008, поштою на адреси: povidomlennia_zvernennia@nabu.gov.ua, lviv@nabu.gov.ua, odesa@nabu.gov.ua, kharkiv@nabu.gov.ua.

Проведення особистого прийому громадян Директором, його першим заступником, заступниками, директорами територіальних управлінь здійснюється лише за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян та відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Національного антикорупційного бюро України, затвердженими Директором Національного бюро: Записатися на прийом

Вказана сторінка наразі працює виключно в україномовній версії.