Директор НАБУ Семен Кривонос: «Для мене честь бути частиною потужної команди»

07.03.2023 17:45

Зберегти незалежність Бюро та підвищити його ефективність взяв за мету Семен Кривонос, призначений 6 березня Директором Національного бюро. У зверненні до колективу він зазначив: «Для мене честь бути частиною цієї потужної команди. Ви показали неймовірні результати за 7 років роботи. Тому основним завданням, яке я ставлю перед собою, є збереження досягнень і незалежності колективу Бюро, а також підвищення ефективності роботи».

За словами Семена Кривоноса, думка кожного співробітника буде почута та врахована під час формування стратегії подальшого розвитку інституції.

«Ми будемо разом рухатися вперед і долати усі перепони на шляху боротьби з корупцією, усвідомлюючи покладену на нас відповідальність перед народом України», - наголосив він.

Гізо Углава, перший заступник Директора, зі свого боку, представив команду НАБУ як доброчесних професіоналів, відданих справі й готових викривати, знешкоджувати та запобігати топкорупції.

 

Нагадуємо, 6 березня Кабінет Міністрів України призначив директором Національного антикорупційного бюро України Семена Кривоноса. Його обрано під час прозорого конкурсу комісією, до складу якої входили також представники міжнародних організацій. Він став другим Директором НАБУ після завершення каденції Артема Ситника на цій посаді у квітні 2022 року.

Біографія Директора