НАБУ нагородило переможців конкурсу відео-роликів «Студенти проти корупції» (фото, відео)

09.12.2016 19:08

9 грудня у Національному антикорупційному бюро України відбулася церемонія нагородження команд-переможців конкурсу відео-роликів «Студенти проти корупції». Привітали переможців керівництво НАБУ та представники Програми розвитку ООН.

«Те, що робить Бюро, ми робимо, серед іншого, й заради молоді. Щоб ви мали можливість отримати роботу в нашій країні. На жаль, корупція не завжди дозволяє реалізувати свій талант», — зазначив директор Бюро Артем Ситник.

Після церемонії вручення сертифікатів і подарунків, учасникам конкурсу ознайомили з тим, як працюють детективи НАБУ, особливостями роботи ІТ-Лабораторії, і навіть показали місце тренувань спецпризначенців Бюро.

«Я закликаю вас ніколи не миритися з корупцією, не приймати її, адже вона в результаті руйнує не тільки майбутнє країни, але і ваше життя», — наголосила заступник директора Представництва ООН в Україні Блерта Чела.

Нагадуємо, конкурс відео-роликів «Студенти проти корупції» проводився до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Участь у ньому взяли 7 команд студентів вищих навчальних закладів України.

За результатами триступеневого голосування кращим відео визнано роботу Дениса Матюка та Андрія Канівця, які представляють Київський національний університет будівництва та дизайну і Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова.

 

Відео, яке посіло І місце у конкурсі.