Розпорядження N616-р від 24 квітня 2017 року

24.04.2017 12:02

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення

на посади в Національному антикорупційному бюро України

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 24 квітня 2017 року N616-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

Nз/п

Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1. Головний спеціаліст Харківського територіального управління (з питань забезпечення роботи Управління та взаємодії з громадськістю і ЗМІ) – 1 посада 1.docx
2. Головний спеціаліст Харківського територіального управління (по роботі із свідками та заявниками) – 3 посади 2.docx
3. Головний спеціаліст Харківського територіального управління (з документообігу) – 1 посада 3.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 липня 2016 року N189 (зі змінами)

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246 – 30 – 42

E-mail: commission3@nabu.gov.ua