Розслідування стосовно викритого на отриманні 50 тис. дол. США посадовця ДФС завершено

28.12.2020 10:30

Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП завершили досудове розслідування за підозрою в отриманні неправомірної вигоди керівника слідчого управління фінансових розслідувань податкової міліції Державної фіскальної служби однієї з областей та його спільника. 24 грудня 2020 року стороні захисту відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням справи до ВАКС.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч.4 ст.368 КК України.

Як встановило слідство, високопосадовець вимагав та отримав через адвоката-посередника неправомірну вигоду від засновника приватної компанії за ухвалення рішення у кримінальному провадженні, в якому фігурував зазначений суб'єкт господарювання.

7 квітня 2020 року податківця та посередника викрито одразу після передачі їм 50 тис. дол. США неправомірної вигоди. 8 квітня 2020 року їм повідомили про підозру.

Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро здійснюють із березня 2020 року.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.