Справа заводу «Краян»: розслідування стосовно свідка, який відмовився від дачі показань, завершено

25.10.2019 15:21

Розслідування стосовно свідка, який безпідставно та необгрунтовано відмовився від дачі показань під час розслідування факту заволодіння 92 млн грн місцевого бюджету міста Одеси та його судового розгляду, завершено. 25 жовтня 2019 року цій особі та його захисникам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення. По завершенню обвинувальний акт скерують до суду для розгляду по суті.

Підозрюваного викликали на допит як свідка, якому були відомі обставини щодо заволодіння коштів місцевого бюджету Одеси. Однак, ця особа відмовилася свідчити, посилаючись на ст. 63 Конституції України. Що, на переконання слідства, було безпідставним та необґрунтованим, оскільки свідок не був членом сім’ї чи близьким родичем обвинувачених у кримінальному провадженні щодо заводу «Краян».

Так само ця особа вчинила і під час судового розгляду згаданого кримінального провадження в Малиновському районному суді м.Одеси.

20 вересня 2019 року їй повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.385 Кримінального кодексу України («Відмова свідка від давання показань або відмова експерта чи перекладача від виконання покладених на них обов’язків»).

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Фото radarbanten.co.id