1000+ електронних клопотань прийняв ВАКС через систему «іКейс»

Трансформація паперової бюрократичної системи на цифрову відбувається на наших очах.

Днями Вищий антикорупційний суд отримав тисячне електронне клопотання через інноваційну систему «іКейс». А саме - клопотання про дозвіл на проведення обшуку житла чи іншого володіння особи та клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів.

З системою «іКейс» подання клопотання, замість двох годин дорогоцінного часу, пального і стосів паперу, потребує лише кілька кліків.

Процес інтеграції «іКейс» на рівні НАБУ, САП і ВАКС триває, проєктна команда вже працює над вдосконаленням системи та впровадженням нових процесуальних документів.

Ми дякуємо ВАКС за можливість разом втілювати революційні зміни з діджиталізації досудового процесу.

Далі буде!

 

«іКейс» — система оптимізації досудового розслідування антикорупційних органів України. Вона інтегрована з Єдиним реєстром досудових розслідувань та системами судових органів, що дозволяє НАБУ, САП та ВАКС взаємодіяти онлайн. «іКейс» покликана пришвидшити час та підвищити якість досудового розслідування. Повноцінний запуск «іКейс» в НАБУ відбувся 16 грудня 2021 року. Розробка ж системи розпочалася у 2019 році за технічної, експертної та фінансової підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI).