Діалог між приватним бізнесом та органами державної влади важливий: Семен Кривонос зустрівся з представниками Американської торговельної палати (АСС)

Під час зустрічі Директор НАБУ Семен Кривонос запевнив Голову Ради директорів АСС Олену Кошарну та Президента АСС Андрія Гундера, що у пріоритеті Бюро контроль за процесами відновлення держави та своєчасна реакція на корупційні ризики. Він наголосив, що у Бюро з повагою ставляться до чесного бізнесу, чують його та готові до відкритої комунікації у разі непорозумінь. 

Заступниця Директора Поліна Лисенко відмітила вагомий внесок бізнес-асоціацій, зокрема Американської торговельної палати, в контексті розробки змін до законодавства щодо відповідальності юридичних осіб та запросила членів АСС долучитися до Глобального форуму ОЕСР з питань боротьби з корупцією та доброчесності (GACIF2024). 

Насамкінець зустрічі Голова Ради директорів АСС Олена Кошарна висловила вдячність за підтримку ідеї відкритого діалогу між органами державної влади та бізнесом.