Контроль закупівель і виявлення зловживань: НАБУ і Антикоррада при Міноборони посилюють співпрацю

Своєчасне отримання інформації щодо закупівель Міністерства оборони у контексті не тільки виявлення можливих зловживань, а і їх превенції є вкрай важливим. На цьому наголосив Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос під час зустрічі з представниками громадської антикорупційної ради при Міноборони 3 травня.

«З моменту повномасштабного вторгнення детективи Національного бюро зареєстрували 29 кримінальних проваджень щодо оборонних закупівель, укладення агентських угод, зокрема, в сфері харчування. Робота по виявленню корупційних правопорушень в цьому напрямку проводиться постійно. І саме вчасне отримання вичерпної інформації, яка може вказувати на конкретні зловживання є для нас суттєвим», - сказав Семен Кривонос.

В свою чергу голова громадської антикорупційної ради при Міноборони Євген Грушовець розповів про направлені перші запити щодо продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів та речового забезпечення.

«Ми вже провели низку зустрічей з керівництвом міністерства. Вони готові надавати інформацію по цих закупівлях. Якщо ми побачимо ознаки зловживань і будемо розуміти, що це – підслідність НАБУ, ми будемо інформувати вас», - запевнив Євген Грушовець.