Недекларування майна на понад 27 млн грн: підозрюється ексдепутат Київоблради

5 червня 2023 року НАБУ і САП повідомили депутату* Київської обласної ради про підозру у приховуванні майна в е-декларації за 2020 рік на суму понад 27 млн грн. 

Слідство встановило, що депутат не задекларував будинок (430,2 кв.м.) та земельну ділянку (1,84 га) під Києвом вартістю 21,25 млн грн та 4,9 млн грн відповідно. Посадовець також «забув» вказати автомобіль Toyota Prado, вантажний автомобіль DAF та напівпречіп-фургон, які належать члену його сім’ї, а також доходи цієї особи за 2020 рік та відомості про грошові кошти на рахунках у банку.

Дії депутата кваліфікували за ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України. Оскільки місцеперебування посадовця не встановлено, про підозру йому повідомили в порядку ст. ст. 135, 278 КПК України.

Розслідування цих фактів НАБУ і САП розпочали на підставі висновку НАЗК.

 

*посада вказана на момент вчинення злочину

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.