10 повідомлень про підозру, 24 особи на лаві підсудних — результати листопада 2021 року

Впродовж листопада 2021 року детективи Національного бюро розпочали розслідування у 51 новому кримінальному провадженні за фактами вчинення корупційних правопорушень. У вчиненні злочинів, які розслідують НАБУ та САП, про підозру повідомлено 10 особам. 8 обвинувальних актів стосовно 24 осіб скеровано до суду. Такими є підсумки роботи НАБУ і САП у листопаді 2021 року.

Серед осіб, яким повідомили про підозру впродовж останнього місяця осені:

Відкрито матеріали для ознайомлення стороні захисту у кримінальних провадженнях за підозрою:

Упродовж листопада скеровано до суду обвинувальні акти стосовно:

Крім того, 10 листопада 2021 року набули чинності зміни до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», що усунули правові колізії, які виникли через рішення Конституційного Суду України про визнання окремих положень згаданого закону неконституційними. НАБУ набуло статусу центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом і продовжує працювати в штатному режимі, розслідуючи злочини, вчинені топпосадовцями.

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.