53 нові розслідування, 8 осіб на лаві підсудних — результати вересня 2022 року

У вересні 2022 року детективи НАБУ розпочали розслідування у 53 нових кримінальних провадженнях. Повідомлено про підозру 29 особам. 5 обвинувальних актів стосовно 8 осіб скеровано до суду. Такими є підсумки роботи НАБУ і САП першого місяця осені 2022 року. Детективи НАБУ викрили та повідомили про підозру:

Відкрито матеріали для ознайомлення стороні захисту у кримінальних провадженнях за підозрою:

НАБУ і САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно:

Крім того, НАБУ продовжує працювати задля перемоги України над окупантом. У вересні, завдяки оперативній роботі НАБУ і Головного управління розвідки Міноборони, троє українських морських піхотинців повернулись на підконтрольну Україні територію після перебування понад пів року в окупованому місті.

Загалом від початку широкомасштабної агресії з боку рф зусиллями НАБУ та САП на потреби українських військових передано понад 943 млн грн: саме у вересні йдеться про 300 млн грн та 5 млн дол. США, які були арештовані в межах розслідувань.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.