60 нових розслідувань та 48 підозрюваних — результати НАБУ і САП у жовтні 2022 року

48 осіб викрили на кримінальних правопорушеннях НАБУ і САП у жовтні 2022 року. Розпочато розслідування у 60 нових справах. 4 обвинувальні акти стосовно 11 осіб скерували до суду. Такими є підсумки роботи антикорупційних органів у жовтні 2022 року.

Детективи НАБУ цього місяця повідомили про підозру:

Також завершено розслідування та відкрито матеріали для ознайомлення у кримінальних провадженнях стосовно:

З-поміж іншого до суду скеровано низку справ від НАБУ і САП. Зокрема, стосовно:

Крім того, з метою допомоги громадянам України, які розшукують військовополонених, загиблих родичів, зниклих безвісти, у тому числі серед мирного населення через збройну агресією рф, Національне бюро прийняло і опрацювало понад 14 тис. звернень. Йдеться про заповнення анкетних даних, збір первинної інформації, даних для обміну тощо.

У жовтні 2022 року Президент України відзначив орденами «За мужність» ІІІ ступеня п’ятьох працівників Національного бюро, які брали участь в проведенні контрдиверсійних заходів у Миколаївській області.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.