61 нова справа, 5 обвинувальних актів скерованих до суду — підсумки березня 2021 року

Впродовж березня 2021 року детективи Національного бюро розпочали розслідування у 61 кримінальному провадженні, чотирьом особам повідомили про підозру, п’ять обвинувальних актів стосовно восьми осіб скерували до суду. Законної сили набрали два обвинувальні вироки стосовно трьох осіб. Такими є результати роботи НАБУ і САП минулого місяця.

Завершено розслідування низки резонансних справ. Із-поміж них щодо:

До суду скеровано справи за фактами:

Минулий місяць відзначився новими підозрами у справі «ПриватБанку: колишніх голову правління, його заступника та керівника департаменту міжбанківських операцій  підозрюють у розтраті 314,9 млн дол. США (8,2 млрд грн за курсом НБУ). Це другий епізод злочинної діяльності топменеджменту «ПриватБанку», який викрили детективи НАБУ. Перший стосувався схеми з виведення майже 140 млн грн через підконтрольну колишнім бенефіціарам фінустанови страхову компанію.

Крім того, в березні, за клопотанням НАБУ та САП Вищий антикорупційний суд наклав арешт на 674 млн грн на рахунку в Держказначействі, призначені для відшкодування ПДВ задіяним у корупційній схемі компаніям.