63 нових розслідування, 19 підозр та 8 обвинувачених — підсумки лютого 2020 року

Детективи НАБУ розпочали розслідування у 63 кримінальних провадженнях, повідомили  про підозру 19 особам та скерували до суду справи стосовно неправомірних дій 8 осіб. Такими є результати роботи Національного бюро за лютий 2020 року.

Серед викритих на корупції у лютому:

Також перелік підозрюваних у справах НАБУ і САП доповнили:

Упродовж попереднього місяця слідство відкрило матеріали низки кримінальних проваджень для ознайомлення сторони захисту. Йдеться про:

У лютому до суду скеровано справи щодо внесення народним депутатом України VIIІ скликання недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування (ст.366-1 КК України) та отримання 2 тис. дол. США неправомірної вигоди суддею Зарічного районного суду м. Суми (ч.3 ст.368 КК України). Разом із тим, 26 лютого ВАКС визнав народного депутата VIII скликання винним у вчиненні правопорушення, кваліфікованого за ст.366-1 КК України (угода про визнання винуватості).

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.