Антикорупційна реформа очима молодих науковців

Успіхи та виклики антикорупційної реформи в Україні обговорили молоді одеські науковці. 18 травня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання впровадження антикорупційної реформи в Україні». Студенти, слухачі й аспіранти університету презентували власні дослідження з питань протидії корупції в Україні та іноземних державах.

Перспективи діяльності Вищого антикорупційного суду, проблеми декриміналізації незаконного збагачення, правовий аналіз державної антикорупційної політики Албанії та Чилі — одні з найбільш обговорюваних тем заходу.

Національне антикорупційне бюро у фаховій дискусії представили директори територіальних управлінь – Володимир Деулін, Тарас Лопушанський та Юрій Кравченко.

«Зацікавленість молоді в питаннях антикорупційної реформи є вкрай важливим показником. Це підтверджує їхнє прагнення до очищення влади від корупції. Свідчить про готовність суспільства долучитись до подолання корупції разом з Національним бюро», — зазначив директор Одеського теруправління Володимир Деулін.

Він наголосив, що плідна співпраця з колективом університету є вкрай важливою і запропонував створити в структурі Юридичної клініки НУ «Одеська юридична академія», так званий, «антикорупційний кабінет». Тут, за задумом, заявники зможуть отримувати попередню фахову консультацію.

Перше засідання такого «антикорупційного» круглого столу в Одеській юридичній академії за ініціативи Національного бюро відбулося в листопаді 2017 року під час Всеукраїнської наукової конференції студентів та аспірантів «Верховенство права очима правників-початківців».