Антикорупційний брейн-ринг: хто більше знає про діяльність НАБУ?

Понад 50 учасників у складі дев’яти команд взяли участь в «Антикорупційному брейн-рингу», організованому Одеським територіальним управлінням Національного бюро (ОдТУ) спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія».

10 грудня 2018 року майбутні юристи зійшлися в розумовому поєдинку і продемонстрували гідний рівень знань законодавчих вимог до кандидатів на посаду Директора НАБУ, кримінально-правової характеристики корупційних злочинів, меж підслідності детективів, принципів діяльності Бюро.

«Ми відчуваємо високий інтерес суспільства і особливо молоді до діяльності НАБУ. Для нас важлива підтримка й довіра громадськості, яких неможливо досягти без  розуміння цілей та завдань, які стоять перед Національним бюро, — зазначив Олексій Нижниченко, заступник директора ОдТУ, голова журі брейн-рингу. — Саме тому, з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією ми проводимо цю інтелектуальну гру. Основна мета — заохотити молодих юристів поглиблювати свої знання у сфері антикорупційного законодавства та ближче познайомити з діяльністю НАБУ».

Зі свого боку Галина Ульянова, проректор з наукової роботи Одеської юридичної академії, також наголосила на важливості співпраці навчального закладу з Національним бюро: «З моменту створення Одеського теруправління його працівники — часті учасники наших науково-практичних конференцій, експертних дискусій, круглих столів. Сподіваюся в майбутньому ми продовжимо співпрацю у напрямку заохочення молодих юристів до вивчення антикорупційного законодавства».

Перемогу у брейн-рингу здобула команда судово-адміністративного факультету, на другому місці — команда факультету адвокатури «Dream Team», третє місце виборола команда факультету міжнародно-правових відносин «USAID».