Боротьба з корупцією вимагає максимальних зусиль від кожного – Артем Ситник

Для успішної та ефективної боротьби з корупцією кожен громадянин України має докласти власних зусиль. Із таким закликом звернувся до студентів Центральноукраїнського національного технічного університету Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час лекції 26 березня 2018 року в м. Кропивницький.

«Боротьба з корупцією стосується кожного. Ми прагнемо жити у прозорій і успішній країні, і зробити перший крок для цього досить просто: відмовитися від будь-яких проявів корупції, наприклад, під час здачі сесії. Так, складати заліки самостійно, за допомогою лише власних знань, може здатися довго та складно. Але я впевнений, що лише таким шляхом можливо побудувати некорумповану державу», – зауважив Артем Ситник, звертаючись до молоді.

Під час лекції обговорювали особливості конкурсного відбору до Національного бюро, шляхи повідомлення про корупційні правопорушення та роль студентів у боротьбі з корупцією. Також Директор НАБУ розповів про найбільші досягнення та головні виклики, з якими зіштовхуються у роботі працівники очолюваного ним відомства.

Окрім того, про діяльність територіальних управлінь Бюро під час дискусії зі студентами розповів Директор Одеського територіального управління Володимир Деулін. Юрисдикція цього теруправління НАБУ поширюється на територію Кіровоградської області.

Нагадуємо, лекція відбулася у ході інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», яка триває за підтримки Програми розвитку ООН в Україні з березня 2017 року. У заходах взяли участь студенти понад 20 закладів вищої освіти по всій території України.

Більше фото: за посиланням.