Детективи НАБУ візьмуться за матеріали журналістських розслідувань

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник попросив програму «Схеми» передати детективам його бюро результати журналістських розслідувань. Про це він заявив у четвер, 12 листопада, в ефірі програми Радіо Свобода «Ми разом».

«Матеріали журналістських розслідувань я пропоную передати детективам Антикорупційного бюро, щоб вони їх напрацьовували і готували для порушення кримінальних справ, якщо у цих матеріалах буде достатньо підстав. А в принципі, справу можна порушити на підставах повідомлення у засобах масової інформації», – сказав Артем Ситник.

Він зазначив, що планує наступного тижня зустрітися з журналістами програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та Першого суспільного каналу. Програма розслідує корупцію серед високопосадовців.

В ефірі програми «Ми разом» Директору національного антикорупційного бюро показали частину розслідування журналіста Михайла Ткача про дорогі автомобілі працівників Служби безпеки України, які не відповідають їхнім офіційним доходам.