До уваги кандидатів на вакантні посади у НАБУ

З 16 березня 2020 року скасовано проведення тестувань та співбесід кандидатів на вакантні посади в Національному антикорупційному бюро України з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Національне бюро рекомендує направляти пакети документів для участі у відкритому конкурсі у визначені строки поштою за адресою: 03035, м. Київ, вулиця Василя Сурикова, будинок 3.

Також нагадуємо, що документи, направлені електронною поштою, до розгляду не приймаються. При виникненні додаткових питань стосовно конкурсного відбору телефонуйте за телефоном: (044) 246-30-03.

Про нові дати тестування та співбесід буде повідомлено додатково, слідкуйте за новинами на офіційному вебсайті НАБУ та змінами у вкладці «Перелік вакансій» https://nabu.gov.ua/vakansii.

Також додамо, що призупинено проведення публічних заходів (екскурсій, брифінгів, прессконференцій, прийом міжнародних делегацій тощо), навчальні практики студентів у НАБУ, а також проведення засідань РГК у будівлі Національного бюро.

Нагадуємо, що з 16 березня 2020 року до особливого розпорядження тимчасово призупиняється робота громадської приймальні Національного антикорупційного бюро України, його територіальних управлінь, а також здійснення особистого прийому громадян Директором НАБУ та іншими працівниками.