Харківське теруправління НАБУ налагоджує ефективну комунікацію з громадськістю

В рамках інформаційної кампанії Національного бюро до Міжнародного дня боротьби з корупцією, що відзначається щороку 9 грудня, представники Харківського територіального управління НАБУ (ХТУ) провели низку зустрічей з громадськістю у Харкові, Сумах, Полтаві та Кременчуку, аби роз’яснити як кожен може долучитись до боротьби з корупцією.

«Молодь прагне подолати корупцію в Україні, і багато студентів зацікавлені в працевлаштуванні в НАБУ. Це продемонстрував І Міжнародний форум «Employment forum для молоді: проблеми та шляхи подолання» в Полтаві, участь в якому взяли понад 150 студентів. Вірю, що саме від їхньої чіткої позиції та непохитного ставлення до корупції залежить майбутнє нашої країни», — підкреслив Юрій Кравченко.

Про те, що боротися з корупцією може кожен, директор ХТУ наголошував і під час зустрічей з громадськістю Кременчука, студентами Харківського державного університету харчування та торгівлі, Кременчуцького льотного коледжу НАУ, ДНВЗ «Університет банківської справи», Національного університету ім. В.Н. Каразіна.