Харків’янам запропонували доєднатися до команди НАБУ

В команді Національного антикорупційного бюро України є місце не лише для юристів — свій внесок в ефективну роботу інституції роблять економісти, комунікаційники, спеціалісти з інформаційних технологій та інших спеціальностей. На цьому наголошували представники НАБУ під час ярмарки вакансій «Кар’єра у великому місті», що відбулась 1 листопада 2018 року у Харківському національному університеті  імені В.Н. Каразіна.

Серед відвідувачів заходу — чимало студентів, зацікавлених у проходженні практики в Національному бюро. Традиційно високим виявився інтерес до професії детектива.

«На учасників конкурсу на посади детективів чекає п’ятиетапний відбір: тестування на знання законодавства, тестування загальних здібностей (General Skills), психологічне тестування (MMPI), співбесіда з конкурсною комісією та перевірка на поліграфі», — поінформував заступник начальника відділу по роботі з персоналом НАБУ Іван Красовський. Він також наголосив, що кандидати повинні мати досвід за фахом не менше 2 років.

Більше інформації про вакансії в НАБУ — за посиланням — https://nabu.gov.ua/vakansii