Керівництво «ОГХК» готувалося приватизувати підприємство на свою користь (аудіо)

Звинувачення на адресу Національного антикорупційного бюро України у буцімто зриві приватизації та блокуванні високоприбуткової діяльності ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (далі – «ОГХК») не відповідають дійсності і відволікають увагу суспільства від реального стану справ в «ОГХК».

З матеріалів розслідування, зібраних під процесуальним керівництвом прокурорів САП, зокрема аудіозапису телефонних розмов одного з підозрюваних, вбачається, що керівництво компанії, готувалося до здійснення приватизації «ОГХК», ймовірно, на свою користь.

Крім того, за версією детективів, організатори схеми не бажали розвивати компанію, виводили з неї фінансові ресурси, скорочували штат працівників, при цьому домовляючись про постачання продукції на тимчасово окуповану територію на Сході країни.

Досудове розслідування за даними фактами триває.

Нагадуємо, детективи НАБУ наприкінці січня затримали посадових осіб ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» за підозрою у зловживанні службовим становищем, що завдало збитків підприємству на суму понад 300 млн грн.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.