Керівнику ТОВ «Надра Геоцентр» одягнули браслет та зобов’язали внести 5 млн грн застави

У п'ятницю, 1 липня 2016 року, Солом’янський районний суд м.Києва обрав запобіжний захід у вигляді  застави у розмірі 5 млн грн для керівника ТОВ «Надра Геоцентр», який фігурує у схемі розкрадання газу за договором спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

Відповідно до ухвали суду на дану особу покладено ряд обов’язків: він має носити електронний засіб контролю, з’являтися до детективів НАБУ за викликом, не покидати місце свого проживання тощо. Також керівник ТОВ «Надра Геоцентр» має протягом п’яти днів внести заставу. 

У випадку, якщо визначену судом суму коштів не буде внесено у зазначений строк, детективи Бюро звертатимуться до з клопотанням про обрання для керівника ТОВ «Надра Геоцентр» запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні триває.

 

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Нагадуємо, 28 червня 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України затримали керівника ТОВ «Надра Геоцентр» на території Сумської області при спробі перетину кордону України з Російською Федерацією. Йому було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.5 ст.191, ч.2 ст.205 КК України.

Фото: www.bukinfo.com.ua