Махінації з фандоматами: новий епізод

Детективи Національного бюро та прокурори САП встановили новий епізод протиправної діяльності учасників корупційної схеми із закупівлі ДП «Укрерсурси» автоматів для приймання використаних поліетиленових пляшок та алюмінієвих банок (фандоматів). 4 серпня 2022 року двом задіяним у схемі підприємцям повідомили нові підозри -  у шахрайстві та підробці офіційних документів. Дії осіб кваліфікували за ч. 4 ст. 190 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Слідство встановило, що підприємці крім того, що поставили обладнання неналежної якості держпідприємству, ще й вдалися до шахрайства: під заставу 100 фандоматів взяли кредит на понад 8,7 млн грн. Для цього вони надали банкові підроблені документи про вартість фандоматів.

Нагадаємо, що в червні 2022 року НАБУ та САП повідомили колишньому директору ДП «Укрекоресурси» та низці підприємців про підозру у розкраданні 13,69 млн грн при закупівлі фандоматів неналежної якості.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.