Міністр оборони відзначив нагородами 51 співробітника НАБУ

За високий професіоналізм, проявлений в умовах збройної агресії російської федерації проти України, 51 співробітника Національного бюро нагороджено медалями «За сприяння Збройним Силам України», грамотами та почесними грамотами Міністерства оборони України. 15 співробітників нагороджено відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя». Спецпризначенця НАБУ, майора Тараса Пону, який загинув в бою під Бахмутом, нагороджено відзнакою Міноборони нагрудний знак «Знак пошани» (посмертно).

«Нас перемогти нереально – ворогу протидіє майже уся Україна. Це ЗСУ та сектор безпеки і оборони, до якого відноситься і НАБУ, та інші правоохоронні органи, а також всі, хто роблять свою справу та готові стати пліч-о-опліч в будь-який момент. Я щиро дякую працівникам Національного бюро за їхню роботу», - зазначив Міністр оборони України Олексій Резніков.

З початку повномасштабної агресії рф співробітники НАБУ спільно зі Збройними Силами України і усіма силовими відомствами надають гідну відсіч ворогу. Про це зазначив т.в.п. Директора НАБУ Гізо Углава.

«Війна в Україні триває вже вісім років. З початком повномасштабного вторгнення НАБУ долучилося до боротьби з окупантом у складі Збройних Сил, ССО. Детективи і аналітики проводили роботу з виявлення активів олігархів – спонсорів тероризму. Уся наша команда працює на перемогу України. Наші колеги міцно стоять на найгарячіших точках фронту. На жаль, маємо й втрати – двоє співробітників НАБУ загинули. Пам'ятаємо їхній подвиг та продовжуємо боротися далі», – сказав Гізо Углава.

Нагадуємо, у травні 2022 року сімох співробітників НАБУ Президент України відзначив державними нагородами: орденом «За Мужність» ІІІ ступеня, медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни» та орденом Данила Галицького.

У жовтні Президент відзначив орденами «За мужність» ІІІ ступеня ще п’ятьох працівників, які брали участь в проведенні контрдиверсійних заходів у Миколаївській області. Івану Гвоздєву присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Пишаємося нашими колегами та дякуємо їм за вклад у нашу перемогу! Пам’ятаємо про тих, хто віддав своє життя заради мирного неба над Україною.

Більше про внесок НАБУ у перемогу: https://cutt.ly/HNHmxtQ