Молодіжний день у НАБУ: як це було?

Антикорупційна мафія, бесіда з детективом, мотиваційна зустріч із заступником Директора — таким був перший Молодіжний день у Національному антикорупційному бюро України. 15 квітня до 4-ої річниці створення Бюро НАБУ відкрило свої двері для 23 інтернів Програми стажування в Апараті Верховної Ради України.

Під час гри «Антикорупційна мафія: місто проти корупції» кожен зміг спробувати себе в ролі детектива, судді, мера, активіста чи корупціонера. За словами учасників, гра підкреслює важливість ролі кожного у боротьбі з корупцією, а також складність викриття прихованих мотивів корупціонерів. Ведучими гри виступили тренери Центру політичних студій і аналітики «Ейдос».

Про особливості роботи детективів і виклики, з якими вони стикаються щодня, говорив з інтернами заступник керівника підрозділу детективів Олександр Скомаров. Він також відповів на запитання про те, де шукають інформацію про корупціонерів; як проходять конкурси на посаду детективів і чи мають вони помічників; як стати детективом під прикриттям.

Заступник Директора Бюро Анатолій Новак в свою чергу розповідав про ефективність роботи НАБУ та мотивацію докладати власних зусиль до боротьби з корупцією.

«Ми працюємо над системністю змін. Незабаром саме ви їх творитимете! Важливо, щоб ви стали професіоналами своєї справи, завжди продовжували навчатися та не зупинялися перед будь-якими перешкодами», — наголосив Анатолій Новак.