НАБУ і САП викрили спробу підкупу голови ДІАМ

1 лютого 2022 року НАБУ та САП викрили представника одного із столичних забудовників на пропозиції та наданні неправомірної вигоди голові Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) за отримання сертифікату про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта у Києві.

Слідство встановило, що затриманий запропонував очільнику ДІАМ близько 120 тис. дол. США за те, аби Інспекція незаконно видала сертифікат про прийняття в експлуатацію багатоповерхівки у Києві, попри наявні порушення.

Особу викрито під час надання 120 тис. дол. США та затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Досудове розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у грудні 2021 року за заявою голови ДІАМ.

Нагадуємо, 14 червня 2021 року Директор Національного бюро Артем Ситник, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова ДІАМ Семен Кривонос підписали меморандум про співпрацю з метою посилення міжвідомчої взаємодії.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.