НАБУ і САП викрили спробу підкупу керівника Держлікслужби

9 грудня 2022 року НАБУ та САП спільно з СБУ викрили підприємця, який є іноземним громадянином, на пропозиції, обіцянці та наданні 10 тис. дол. США неправомірної вигоди керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Слідство встановило, що підприємець запропонував керівнику Держлікслужби кошти, аби той посприяв і надав відповідний дозвіл для швидкого ввезення препаратів, які віднесені до прекурсорів та наркотичних лікарських засобів, на територію України із-за кордону.

Особу викрили під час надання 10 тис. дол. США та затримали у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру. Попередня правова кваліфікація – ч.4 ст.369 КК України.

Досудове розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у листопаді 2022 року за  заявою керівника Держлікслужби.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.